Уроки для начинающих предпринимателей

Рассылка новостей
22.06.2018

Варто знати: страхування майна на час відпустки

Збираючись на відпочинок за кордон, у сусідню область чи за місто, варто обов’язково подбати про безпеку свого житла. Чи впевнені ви, що за час вашої відсутності, не трапиться ніякої надзвичайної ситуації? Затоплення, пожежа чи крадіжка майна – це лише найпоширеніші проблеми, які стаються дуже часто, коли власники знаходяться у відпустці.

Щоб не залишитися, мов той старий із казки про золоту рибку у розбитого корита, подбайте про оформлення надійної страховки. Саме вона надасть фінансову компенсацію у разі форс-мажорних обставин, що спричинять псування майна.Yes

Обираємо надійну програму

Перш ніж купувати захисний поліс, варто зібрати інформацію про страхування майна - https://oranta.ua/products/strakhuvannya-mayna/. Найголовніше завдання, що постане перед вами, це вибір ризиків, які будуть включені у договір.

Ви можете захистити квартиру чи дім від протиправних дій третіх осіб, затоплення, пожежі, дії стихійних явищ та багато чого іншого. Також вам доведеться визначитися із переліком майна, яке ви бажаєте захистити.

Від вашого вибору буде залежати кінцева вартість полісу. Також на ціну впливає площа житла та строк дії договору. Прорахувати її може страховий агент. Та у перерахуванні на день все одно виходить досить незначна сума, яка еквівалентна придбанню одного морозива чи пляшечки води.

Дбаємо про власну відповідальність

Окрім власного майна також варто подбати й про особисту відповідальність. Вона стане у пригоді, якщо ви станете винуватцем пошкодження житла сусідів. Банальний прорив труби у вас вдома може стати причиною затоплення нижніх поверхів. У такому разі вам доведеться за власний кошт відновлювати пошкоджене майно, а це немаленькі витрати. Однак, маючи на руках поліс страхування громадянської відповідальності, надані вами збитки, відшкодує страхова компанія.

Дбаючи про безпеку житла, не забувайте й про власне здоров’я. Страхування від нещасного випадку – це гарна можливість захистити себе і свої близьких. Ніхто не може бути на сто відсотків впевненим у завтрашньому дні, тож варто максимально убезпечити себе від неприємних ситуацій. Місячна платня за страховку – це ніщо у порівнянні з фінансовими тратами, які можуть виникнути у зв’язку з погіршенням здоров’я. Тому слід відкинути усі сумніви та застрахувати себе та своє майно в надійній компанії. Тоді можна казати, що ваше майбутнє у ваших руках!

Количество просмотров: 460

Архив новостей

Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4