Рассылка новостей
23.06.2019

Банківські картки Mastercard

В перевагах банківських карток Mastercard встигли переконалися багато клієнтів банків. Адже з ними не потрібно мати багато грошів у гаманці, а отже їх не вкрадуть і Їх не можливо загубити. Карткою розраховуються в інтернеті, за кордоном, а також усюди, де є термінал. З неї роблять перекази на іншу свою картку, або картку будь-якої особи, або організації. Зараз у багатьох розвинутих країнах майже не розраховуються готівкою. В них термінали для безготівкової оплати є майже всюди, тому зовсім немає потреби в готівці.

Mastercard не випускає картки, а лише забезпечує простоту та зручність проведення платежів по всьому світу. За допомогою сучасних інновацій будь-які розрахунки стають ще надійнішими та захищеними. Mastercard розробила ексклюзивні акції приватним особам, володарям карток, що дозволять оцінити переваги безготівкових платежів і отримати ще більше бонусів і знижок. Сучасні чіповані картки мають не лише магнітну стрічку, але і чіп, який дозволяє не передавати картку стороннім особам, а розплатитися приклавши картку до терміналу. Якщо немає зчитувача для чіпа, є можливість скористуватися магнітною стрічкою, як у звичайної картки.картки Mastercard приватним особам

Щоб захистити свій рахунок треба негайно сповістити свій банк, що видав картку, що вона загубилася, або вкрадена і банк відразу її заблокує. Після цього розплатитися з неї стане неможливо. Для безпеки платежів в інтернеті, рекомендується встановити мінімальний ліміт на них і підіймати його лише при необхідності. Якщо потрібно оплатити велику суму, наприклад квитки на літак, або туристичну путівку, то додатково для підтвердження операції необхідно ввести секретний код, що відправляється за допомогою повідомлення на мобільний телефон.

Ніколи і нікому не можна передавати свої персональні дані. Треба також перевіряти свій рахунок, не користуватися простими паролями, не зберігати інформацію про персональні дані там, де вони будуть доступні для сторонніх осіб. Якщо є питання по оплаті карткою, то треба звернутися до банку, що видав її, і оператор допоможе вирішити всі проблеми. Якщо картка загубилася, то у відділенні банку видадуть нову, а стара буде заблокована.

Количество просмотров: 177

Архив новостей

Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4