Рассылка новостей
30.11.2019

Страховка для відпочинку за кордоном: особливості поліса і його оформлення

Незважаючи на те, що в Україні з'явився безвізовий режим і тепер громадяни країни можуть виїжджати в інші держави без відкриття віз, це зовсім не звільняє від отримання страхового поліса. Варто відзначити, що це не просто черговий документ. Це гарантія того, що в разі виникнення непередбаченої ситуації під час відпочинку, Ви зможете отримати всю необхідну допомогу, а витрати на медичні послуги будуть повністю покриті.

Страховка для виїзду за кордон враховує такі фактори:

  • країну, яку планується відвідати;
  • вид поліса (страховка може оформлятися на одну поїздку або Multi-trip);
  • кількість осіб;
  • вік мандрівників (розрізняють три групи: до 70 років, від 70 до 75 і від 75 до 80);
  • період, який планується провести за кордоном.

Також варто пам'ятати про те, що при відвідуванні деяких країн, до зазначеного періоду буде автоматично додано ще 15 діб. Це стосується держав Шенгенської зони та пов'язано з рішенням Ради про умови медичного страхування подорожуючих осіб.

Поліс покриває всі витрати, які може понести мандрівник в разі поганого самопочуття, травми, хвороби:

  • виклик швидкої допомоги;
  • огляд лікаря;
  • проходження досліджень і процедур;
  • здача аналізів.

Варто пам'ятати про те, що медичні послуги за кордоном не тільки дорогі, але і не завжди доступні. Деякі клініки можуть відмовити в медичних послугах при відсутності страхування. А оскільки від непередбачених ситуацій, особливо під час активного відпочинку, ніхто не застрахований, варто обов'язково оформити поліс.Yes

Як оформити поліс?

Якщо Ви будете відвідувати іншу країну, варто своєчасно подбати про оформлення страховки. Для цього варто знайти страхову компанію, яка добре зарекомендувала себе. Страхування Оранта – це простий і зручний варіант. Страхова компанія дає можливість оформити документи, не виходячи з дому – достатньо відвідати сайт та заповнити представлену форму, оплатити послуги. Після цього поліс буде відправлений в електронному вигляді на вказану електронну пошту.

У деяких випадках посольство може вимагати поліс з мокрою печаткою. В такому випадку оригінал документа можна отримати на поштовому відділенні. Доставка буде здійснюватися транспортними компаніями в найкоротші терміни.

У разі якщо Ви вирушили за кордон без поліса, виправити ситуацію допоможе компанія Оранта. На сайті Ви зможете заповнити анкету й отримати документ в найкоротші терміни на електронну пошту. Він буде дійсним.

Количество просмотров: 334

Архив новостей

Май 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31