Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
10.10.2010

Резолюція загальних зборів членів громадських організацій, що входять в Альянс «За чесні податки», та підприємців Львівської області

РЕЗОЛЮЦІЯ

загальних зборів членів громадських організацій,

що входять в Альянс «За чесні податки»,

та підприємців Львівської області

м. Львів 8 жовтня 2010 р.

1.     Висловлюємо недовіру урядові та особисто прем’єр-міністру Азарову М. Я. та вимагаємо відставки уряду в повному складі, оскільки політика уряду спрямована на свідоме знищення малого та середнього підприємництва, загалом середнього класу України. Ми наголошуємо, що так званий податковий кодекс, прийнятий вчора у першому читанні, цілковито руйнує спрощену систему оподаткування. За загальною системою оподаткування, враховуючи навантаження податкових платежів та не враховані витрати, за рахунок яких збільшується чистий дохід, який підлягає оподаткуванню, фактичне податкове навантаження складатиме 60-70%, а тому загальна система для малого бізнесу залишається неприйнятною та нереальною. У цей спосіб залишаються без засобів існування від 60 до 80% підприємців – спрощенців, а інша частина стоїть перед вибором між тінню та функціонуванням на межі можливого. Крім того, перетворюється на профанацію система відшкодування ПДВ, руйнується механізм звичайної ціни, розширюється репресивна функція контролюючих органів. Сьогодні стає проблемою не лише ефективне використання імпортних комплектуючих для експортних підприємств, але й очевидним є занесення дамоклевого меча над режимом давальницької сировини, який є механізмом виживання для основних все ще працюючих галузей Західної України.

2. Вимагаємо адекватного спрощення загальної системи оподаткування.

3. Вимагаємо припинити спекуляції щодо можливого впровадження нового податкового кодексу з 01.01.2010, оскільки це суперечить вітчизняному законодавству.

4. Ставимо вимогу, відхиливши внесений у Верховну Раду проект податкового кодексу та прийнятий у першому читанні, розробити новий законопроект, залучивши до розробки науковців, представників громадських організацій малого та середнього бізнесу. Перед розглядом у Верховній Раді провести адекватне всенародне обговорення та врахувати вимоги підприємництва.

5. Вимагаємо припинення на законодавчому рівні практики ведення бізнесу вітчизняними компаніями через підприємства, зареєстровані в офшорних зонах.

6.    Вимагаємо терміново розпочати назрілу реформу Пенсійного фонду з поступовим відходом від солідарних пенсійних внесків і застосуванням накопичувальних обов’язкових страхових пенсійних внесків, які будуть власністю лише застрахованої особи та її нащадків.

7.    Вимагаємо гарантованої участі громадськості в розробці проектів законодавчих документів у сфері господарської діяльності. Склад Ради підприємців при Кабінеті Міністрів, колегії Держкомпідприємництва переглянути та затвердити там осіб, рекомендованих громадськими організаціями підприємців малого та середнього бізнесу як самої чисельної суспільної групи, що складається з підприємців.

8.   Вимагаємо надати можливість адекватно та правдиво висловлювати проблеми малого та середнього бізнесу на телеканалах та в інших ЗМІ, припинити практику протиставлення підприємництва суспільству.

Ссылки по теме:

 • Львівщина протестує

 • В Запорожье закрыты промышленные рынки, предприниматели пикетируют облгосадминистрацию

 • РЕЗОЛЮЦІЯ загальноукраїнської попереджувальної акції підприємців

 • Сумские предприниматели грозят, что перестанут и вовсе платить налоги

 • В Тернополе 2 тысячи предпринимателей пришли под ОГА

 • Увага! Акція продовжується

 • Акція, розпочата 23 вересня, продовжується. 7 жовтня - нова хвиля

 • Предприниматели объявили голодовку, пока не отложат Налоговый кодекс

 • Приборкання непокірного: репресії проти бізнесу набирають обертів

 • РЕЗОЛЮЦІЯ попереджувальної акції підприємців України

 • Біля Верховної Ради підприємці вимагають відставки уряду

  Альянс «За чесні податки»

 • Поделиться:

  Новий номер!

  • Новостворений ФОП перебував протягом року на ЗС та ЄП: як відзвітувати?
  • Добровільна сплата єдиного податку ФОП 2-ї групи: як заповнити декларацію
  • Як ФОП із ТОТ перереєструватися за іншою адресою

  Детальніше...

  Мы на Facebook

  Популярне