Рассылка новостей
12.12.2020

Основні принципи вибору матраца : чим керуватися

Про важливість матраців сказано дуже багато що - і дійсно, цей виріб безпосередньо впливає на якість сну і на стан хребта. Тому при виборі такого виробу слід врахувати усі можливі чинники і зробити його максимально правильно.

Як вибирати матрац по конструкції: основні орієнтири

ортопедичні матрациТак, якщо говорити про конструкцію, то це може бути залежний і незалежний пружинний бік, а також безпружинний варіант. Якщо треба купити матрац Київ пропонує розібратися в особливостях кожного виду. Так, безпружинний різновид припускає повністю комфортне використання декількома людьми, яка обумовлена структурними особливостями цього виробу.

Люди старшого покоління звикли до звичайних пружинних матраців, які відносно недорого коштують, проте їх понижені ортопедичні властивості примушують поступово відмовлятися від таких виробів. Що стосується матраців з незалежними пружинами, то вони є не лише прогресивними і сучасними, але і комфортними, оскільки конструкція підлаштовується під анатомію конкретної людини. Принцип вибору з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ досить простий: чим більше пружин - тим комфортніше спати.

Також є ще одна класифікація. Ортопедична модель - матрац, призначений для усунення деформаційних процесів або їх компенсації, а анатомічна - матрац, який ідеально повторює контури тіла.

Висота матраців може бути дійсно різною - від п'ятнадцяти сантиметрів до півметра. Тут при виборі в основному треба керуватися тим, яка глибина основи ліжка - матрац, який поклали на основу, має бути як мінімум на п'ять (а краще на десять) сантиметрів вище за борти ліжка.

Міра жорсткості матраца: як підібрати правильно

Жорсткість - найважливіша для здоров'я хребта характеристика виробів для сну. Так, ортопедичний виріб з правильно підібраною жорсткістю ідеально повторить усі контури людського тіла, тобто і дозволить йому уві сні повністю розслабитися.

Середньостатистичній здоровій людині, без яких-небудь приписів від доктора, потрібний досить м'який матрац. У нього повинно бути зручно зануритися, але в той же час виріб повинен забезпечувати оптимальну підтримку хребта. Два основні критерії, які в першу чергу мають бути враховані при виборі матраца, - це площа зіткнення і тиск. Із-за неправильно підібраної жорсткості матраца тіло займатиме незручну позицію, м'язи працюватимуть замість того, щоб відпочивати, а стан після сну буде як після тренування в спортзалі.

Пружність матраца підбирається не лише по конструкції і тому, що усередині неї, але і під комплекцію сплячого. Чим більше відпочиваюча людина важить, тим жорсткішим має бути спальне місце. Великому чоловікові буде досить комфортно і на кокосовій плиті високої міри жорсткості, а маленька жінка може спокійно поніжитися на м'якому ліжку, не турбуючись про свій хребет.

Количество просмотров: 531

Архив новостей

Декабрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2