Рассылка новостей
27.11.2021

Базова доглядова косметика

Сучасний ринок пропонує величезну кількість косметичних засобів. Це зовсім не означає, що потрібно витрачати весь сімейний бюджет на дорогі новинки. Всі бажаючи отримати допомогу у сучасному дермато-косметологічному центрі https://dermavita.com.ua/ можуть одержати консультацію з цього приводу. Лікар-косметолог визначить тип шкіри та існуючи проблеми, підбере відповідні доглядові та, при необхідності, лікувальні засоби. Спеціалісти вважають, що достатньо мати необхідний набір базових препаратів, які можуть забезпечити шкірі гідний догляд. Тому важливо знати, як правильно користуватися косметикою та які засоби відносяться до категорії must have.

Основні різновиди

Доглядові процедури за шкірою поділяються на 4 основні та 3 додаткових етапи. Основний догляд включає засоби:

  • очищаючі — для видалення забруднень, відмерлих клітин шкіри та залишків макіяжу;
  • тонізуючі — нормалізують PH-реакцію шкіри, готують її до нанесення шару маски чи кремів. Ці склади є профілактикою для появи висипу чи почервоніння;
  • зволожуючі — оптимізують вміст вологи в шкірних покровах. Конкретний вибір залежить від сезону;
  • живильні. Їх призначення — насичення тканин корисними мінеральними та органічними сполуками. Крім того, вони допомагають зберегти оптимальну вологість усіх шарів шкіри.

нанесення косметикиВибір доглядової косметики залежить від віку та типу шкіри. Ця інформація, а також ефект, якого можна досягти, нанесена на упаковку. Від правильності вибору залежить зовнішній вигляд шкіри та її здоров'я.

До додаткових косметичних засобів відносяться:

  • захисні — оберігають шкіру від ультрафіолетового випромінювання, впливу хімічних сполук, а також низьких температур. Це відмінна профілактика передчасного старіння шкіри;
  • омолоджуючі, профілактичні антивікові склади. Поліпшують зовнішній вигляд, вирівнюють овал обличчя, мінімізують зморшки;
  • відбілюючі — допомагають позбутися ластовиння, пігментних плям, гормональних або вікових.

Важливо не тільки вірно вибрати косметику, але й дотримуватись правил зберігання. Особливо це стосується засобів із натуральним складом. У разі неправильного зберігання їх хімічний склад може змінитися.

Робимо вірний вибір

Основний критерій вибору косметики — тип шкіри. Інформацію про використання того чи іншого засобу нанесено на упаковку. Найкраще купувати косметику у перевірених компаніях. Слід враховувати свій вік. Наприклад, 20-річній дівчині навряд чи знадобиться антивіковий крем. Має значення й склад продукції. Що більше натуральних компонентів вона містить, то краще.

Количество просмотров: 410

Архив новостей

Январь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6