Рассылка новостей
13.01.2022

Який крем для рук вибирати - живильний чи зволожуючий?

Хочеш, щоб руки були завжди зволожені – не забудьте кілька разів на день користуватися засобом з легкою та ніжною текстурою.

Багато жінок, на жаль, знехтували цим золотим правилом – щодня застосовувати засоби для догляду за шкірою рук. І дарма, тому що руки є частиною тіла, які завжди на увазі, до того ж першими видають вік жінки.

Це пов'язано з тим, що на руках шкіра набагато частіше, ніж на обличчі піддається руйнівним факторам. За несприятливих погодних умов – дощу, вітру, снігу, сухого повітря. При природних вікових змінах - щоденні прання, взаємодія з хімією під час збирання. Все це робить шкіру, навіть дуже юну, шорстку і грубу.

Які тільки креми для рук сучасні промисловості не випускають, щоб зберегти красу жінок – зволожуючий, поживний, захисний, відновлюючий, зміцнюючий, відбілюючий та гідрофобні (крем-рукавичка) та інші.

Які бувають креми для рук

У величезному асортименті різних кремів важко не заплутатися. Але в різних ситуаціях для шкіри рук потрібен різний засіб догляду. Будь-який крем для рук складається з 60-80 відсотків води та є емульсією, в якому оптимально поєднуються корисні речовини для шкіри.

  1. Зволожуючий крем – необхідний зволоження шкіри. Він насичує шкіру вологою, якої часто не вистачає. Незважаючи на те, що протягом дня ми кілька разів на день миємо руки, або просто контактуємо з водою це навпроти – дуже сушить шкіру.
  2. Поживний крем для догляду за руками має більш щільну текстуру. Поживні креми робляться з доповненням масел, але, незважаючи на це, вони не повинні бути липкими. Найкраще застосування - намазати ручки на ніч, коли процес загоєння та пом'якшення найінтенсивніший і точно не буде контакту з водою.
  3. Захисний крем призначений для захисту від погодних умов. При його нанесенні шкіра покривається якоюсь захисною плівочкою, яка служить бар'єром від агресивного впливу навколишнього середовища (вітру, морозу, дощу, снігу). Літня версія крему повинна містити УФ-фільтри, які захистять шкіру від палючих променів сонця. Сонячне випромінювання – веде до ранніх зморшок та пігментних плям.
  4. Регенеруючий крем - просто порятунок, якщо на шкірі з'явилося роздратування, лущення або дрібні тріщенки. До складу такого крему входять олії, які не змусять чекати цілющого ефекту: какао, ши, абрикосова, олія виноградних кісточок, авокадо. А наявність бджолиного воску додасть протизапальну, загоювальну та пом'якшувальну дію.

У магазині BodyShop можете ознайомитися с ассортиментом.

Количество просмотров: 215

Архив новостей

Январь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6