Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Уголок потребителя

Рассылка новостей
27.07.2018

Дата введення в експлуатацію РРО

Газета «Приватний підприємець»

В ІПК ДФС України від 06.07.2018 р. № 3000/6/99-99-14-05-01-15/ІПК роз’яснено, що датою введення в експлуатацію РРО є відповідна дата, яка зазначається в паспорті (формулярі) РРО, акті введення його в експлуатацію та від якої обчислюється гарантійний термін експлуатації РРО. Така дата вноситься до інформаційної системи ДФС під час первинної реєстрації РРО, і від цієї дати обчислюється термін служби РРО. Визначається ця дата в разі дотримання такої процедури. Після закінчення робіт із введення РРО в експлуатацію представник центру сервісного обслуговування робить запис в експлуатаційних документах, складає довідку про опломбування РРО та акт введення його в експлуатацію.

До експлуатаційних документів належить паспорт (формуляр) РРО, який повинен мати окремі розділи для внесення даних про введення РРО в експлуатацію та його гарантійний (післягарантійний) ремонт. При цьому гарантійний термін експлуатації реєстратора обчислюється від дати введення його в експлуатацію.

Форма акта введення в експлуатацію РРО, яка містить поля для внесення дати його введення в експлуатацію, затверджена постановою КМУ від 12.05.2004 р. № 601 “Про затвердження Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій”.

Як відкрити ПП (приватного підприємця) в Україні

Як обрати систему оподаткування. Порівняльна характеристика

Поделиться:

Комментарии   

# Шурик 30.07.2018 04:06
От фикалов "що датою введення в експлуатацію РРО є відповідна дата, яка зазначається в паспорті (формулярі) РРО,", как всегда маразмы льются. Нет в паспорте даты ввода в эксплуатацию, там дата производства.
Но по этому скотскому письму от тварей придётся считать от "даты производства". Шоб они уроды там все здохли !!! Со своими тупорылыми письмами.
Есть Акт ввода в эксплуатацию, на это фикалы насрали, хотя падлюки требуют.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 1653

Новый номер!

  • ФЛП-экскурсовод: как оформить деятельность?
  • Закон о языке: на что обратить внимание
  • Единщик превысил 1 млн – последствия
  • Седельный тягач – не грузовой автомобиль
  • Камеральные проверки у ФЛП

 Подробнее...

9-я Международная Бизнес-встреча в формате БИТВЫ ЛУЧШИХ ТРЕНЕРОВ

Мы на Facebook

Популярное