Уроки для начинающих предпринимателей

Меню

Рассылка новостей
02.08.2018

Відповідальність та термін звітності, пов’язаної з РРО, у разі відключення електроенергії

Газета «Приватний підприємець»

Центри сервісного обслуговування зобов'язані в разі виходу з ладу РРО забезпечувати відновлення його роботи протягом 7 робочих днів.

У Базі знань «ЗІР», категорія 109.20, роз’яснюється: чи застосовується до суб’єктів господарювання відповідальність за неподання інформації про обсяг розрахункових операцій, копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків по дротових або бездротових каналах зв'язку в разі пошкодження телекомунікаційної мережі, відключення електроенергії чи ремонту модему.

Оператори, провайдери зобов'язані, зокрема, усувати пошкодження телекомунікаційної мережі та відновлювати доступ до послуг згідно з установленими значеннями показників якості в терміни, визначені Адміністрацією Держспецзв'язку (пп. 26 п. 39 Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою КМУ від 11.04.2012 р. № 295). Нормований час усунення пошкоджень телекомунікаційної мережі та відновлення доступу до послуг зі встановленими значеннями показників якості – не більше як одна доба.

Тобто суб'єкти господарювання мають право вимагати від центрів сервісного обслуговування, енергопостачальних компаній та операторів зв'язку дотримання норм чинного законодавства щодо термінів усунення причин, які призводять до неподання інформації про обсяг розрахункових операцій з РРО до ДФС.

Зважаючи на вищезазначене, якщо термін неподання звітності, пов'язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків із РРО по дротових або бездротових каналах зв'язку не перевищує 7 робочих днів и до того ж наявні відповідні документи, які підтверджують факт пошкодження телекомунікаційної мережі, відключення електроенергії чи ремонту модему, то відповідальність за неподання такої звітності до суб'єкта господарювання не застосовується.

Якщо суб'єкти господарювання з 1 січня 2016 продовжують створювати контрольну стрічку виключно в друкованій формі та не забезпечують подання до органів ДФС звітності, пов'язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО по дротових або бездротових каналах зв'язку, за рішенням відповідних органів ДФС до них застосовується фінансова санкція в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як відкрити ПП (приватного підприємця) в Україні

Як обрати систему оподаткування. Порівняльна характеристика

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 1200

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новый номер!

  • Изделия медицинского назначения и РРО
  • Оплата картой: как вернуть деньги?
  • График отпусков: особенности составления
  • Как вернуть ЕСВ, уплаченный ФЛП-пенсионером
  • Риски в договорах подряда

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное