Уголок потребителя

Меню

Рассылка новостей




08.08.2018

Заява про перехід на спрощену систему у разі зміни податкової адреси

Газета «Приватний підприємець»

ФОП може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

У Базі знань «ЗІР», категорія 107.01, роз’яснюється: до якого контролюючого органу повинна подавати заяву про перехід на спрощену систему оподаткування ФОП у разі зміни податкової адреси, пов’язаної зі зміною адміністративного району?

Податковою адресою платника податків – фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі (п. 45.1 ст. 45 ПКУ).

Згідно із законодавством ФОП, який змінив податкову адресу, пов’язану зі зміною адміністративного району, сплачує податки та збори за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

Отже, заяву про перехід на спрощену систему оподаткування слід подавати до органу ДФС за попереднім місцем податкової адреси (неосновним місцем обліку) до закінчення поточного бюджетного року, а починаючи з 1 січня наступного року – за новою податковою адресою (основним місцем обліку).

Календарь для единщиков третьей группы – 2018

Календарь для единщиков первой и второй группы – 2018

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 518

Новый номер!

  • Як гарантувати безпеку підприємця
  • Дитяча розвивальна студія
  • Чи потрібен сертифікат виробникові?
  • Овочі для кафе: оформляємо первинні документи
  • Карта фізособи та орендні платежі

 Докладніше...

Мы на Facebook

Архив новостей

Август 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Популярное