Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Рассылка новостей
29.11.2019

20 лет "Частному предпринимателю"

З 20-річним ювілеєм тебе, «Приватний підприємцю»!

Ще п’ять років тому Дніпропетровська обласна журналістська організація з приємністю вітала редакційний колектив газети  «Приватний підприємець» із 15-річчям. А сьогодні на редакційному календарі вже нова поважна дата – 20-річчя виходу у світ першого числа газети.
20 років у непростих умовах нинішнього існування засобів масової інформації – це, без перебільшення, досить вагомий показник злагодженої й цілеспрямованої роботи всього редакційного колективу. За ці роки вам досить часто доводилося долати непередбачені труднощі журналістських буднів. Водночас ви послідовно, цілеспрямовано й упевнено рухалися вперед, вдосконалюючи журналістську майстерність та нарощуючи наклади видання.
У газети «Приватний підприємець» є свої постійні читачі, які роками довіряють виданню. Адже постійну журналістську увагу ви приділяєте непростим питанням розвитку малого бізнесу, чим і стали відомими не лише в межах Дніпропетровщини, але й всієї  країни.
За ці 20 років ви стали дійсно надійним помічником усіх тих, хто прагне розвитку й економічного зміцнення незалежної України.
Нових творчих успіхів вам, шановні колеги!
Нових журналістських висот, які обов’язково скоряться вашій наполегливій праці!
Нових журналістських ювілеїв!

Здоров’я й добробуту кожному з вас особисто й усім вашим родинам!
З повагою Олексій КОВАЛЬЧУК, голова Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.

 

Вітаю весь творчий колектив газети “Приватний підприємець” із ювілеєм. 20 років! Вік для газети поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з’являються та зникають так швидко, що часом не залишають після себе жодної згадки. Тож можна упевнено стверджувати, що нині “Приватний підприємець” – це не лише засіб інформування бізнес-середовища з новаціями законотворення, але й справжній літопис історії підприємництва України. Користуючись нагодою, бажаємо колективу редакції творчих успіхів, поповнення читацької
аудиторії, міцного здоров’я, особистого щастя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проєктів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Божого благословення Вам, за Вашу працю з відстоювання інтересів підприємців на благо розквіту нашої країни та піднесення добробуту її громадян!

З величезною подякою за вашу роботу – голова громадської організації “Самозахист підприємців” Віктор Боровинський (місто Дніпро)

 

Вітаю газету “Приватний підприємець” із Ювілеєм, з 20-річчям! Ви з підприємцями пройшли багато випробувань: першими писали про початок Податкового майдану в уже далекому 2010-у, були з нами в боротьбі з касовими апаратами 2012 та 2015 роках, завжди нагадуєте про потрібні звіти й дії. “Приватний підприємець” – це один із мільйона підприємців, тільки з великою відповідальністю за весь малий бізнес України. Дякую, Вікторе Вікторовичу, Вам й у Вашій особі всій редакції газети за партнерство та багаторічну допомогу! Нехай “Приватний підприємець” буде в Україні в пошані, достатку й успішний!

Оксана Продан, голова Всеукраїнського об’єднання підприємців малого
та середнього бізнесу “Фортеця”, народний депутат України VII та VIII скликань

 

“Всеукраїнська професійна асоціація підприємців” вітає ваше видання з ювілеєм! Бажаємо вам ще багато років упевненої діяльності, успіху, гарної репутації та якості роботи.
Нехай завжди буде можливість реалізувати будь-які грандіозні плани, щоб для вас не було нічого неможливого! Креативних ідей, відповідальних співробітників, гарних перспектив та вдачі! Ми цінуємо плідну співпрацю, адже ви завжди на боці підприємців, допомагаєте нам кожного дня відстоювати інтереси малого та середнього бізнесу!

Борис Емельдеш, президент Всеукраїнської
професійної асоціації підприємців, Одеса

 

Поздравляю “Частный предприниматель” с юбилеем! Продолжайте свое информационное дело для предпринимателей. Ваша поддержка очень важна для микро- и малого бизнеса. “ЧП” была и продолжает оставаться важной информационной площадкой для самых экономически активных украинцев. И конечно, советую всем предпринимателям читать “ЧП”, как и сам это делаю с 2010-го года!

Александр Чумак, президент
“Ассоциации частных работодателей”, г. Харьков

 

20 років “Приватний підприємець” поряд із малим бізнесом. 20 років колектив стабільно опікується й фахово консультує підприємців та бухгалтерів. Бажаю святкувати ще багато ювілеїв згуртованим, дружним, неймовірно позитивним колективом, завжди бути адвокатами бізнесу та впевненими світилами для нього!

Ірина Березинець, керівник Центру розвитку малого
та середнього бізнесу, бухгалтер

 


 

Поделиться:

Количество просмотров: 17679

Новый номер!

  • Цена ошибки
  • Новый размер МЗП: последствия
  • Как пожаловаться бизнес-омбудсмену
  • Админштрафы и карантин
  • Мотивация в бизнесе: начни с себя

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное