Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
12.05.2023

Надання поліпшених побутових умов особам, узятим під варту

Газета «Приватний підприємець»

Постановою КМУ від 28.04.2023 р. № 402 затверджений Порядок реалізації експериментального проекту щодо платних послуг з надання поліпшених побутових умов, доступу до Інтернету та голосової електронної комунікації за допомогою засобів IP-телефонії особам, узятим під варту, у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби.

Актуальна інформація про платні послуги з надання поліпшених побутових умов, доступу до Інтернету та телефонного зв’язку, їх вартість оприлюднюється на офіційному веб-сайті Департаменту з питань виконання кримінальних покарань.

Адміністрація слідчого ізолятора ознайомлює осіб, узятих під варту, із складовими платних послуг з надання поліпшених побутових умов, доступу до Інтернету та телефонного зв’язку шляхом розміщення актуальної інформації у приміщеннях збірного відділення та прогулянкових двориках слідчого ізолятора.

Платна послуга з надання поліпшених побутових умов надається на підставі заяви. Така заява може подаватись як у паперовій, так і в електронній формі, через автоматизовану систему «Он-лайн будинок юстиції». Заява має містити складові платної послуги, які особа, взята під варту, має намір отримати, а також строки перебування особи, взятої під варту, у камері з поліпшеними побутовими умовами.

Заяви розглядаються у порядку черговості їх надходження. Особі, взятій під варту, може бути відмовлено у платній послузі з надання поліпшених побутових умов у разі відсутності вільних місць у камерах з поліпшеними побутовими умовами.

Сплата вартості платної послуги з надання поліпшених побутових умов особам, узятим під варту, може здійснюватися без зазначення інформації про таку особу (знеособлено) та часу перебування під вартою (далі – «послуга наперед»), вказаної в заяві особою. Заява про надання «послуги наперед» може подаватись як у паперовій, так і в електронній формі, через автоматизовану систему «Он-лайн будинок юстиції».

Після здійснення оплати «послуги наперед» платникові надається підтвердження оплати, яке містить інформацію про календарний період, за який здійснена оплата, найменування слідчого ізолятора, період, протягом якого можна скористатися послугою, та ідентифікатор платежу (цифровий або QR-код).

Будь-яка особа, взята під варту, має право надати адміністрації слідчого ізолятора підтвердження оплати «послуги наперед» та скористатися відповідною платною послугою протягом шести місяців з дня здійснення відповідного платежу.

У разі відсутності вільних місць у камерах з поліпшеними побутовими умовами під час прибуття до слідчого ізолятора особи, взятої під варту, щодо якої замовлено «послугу наперед», адміністрація слідчого ізолятора повертає кошти на безготівковий рахунок платника, з якого був здійснений платіж.

Постановою затверджений також перелік веб-сайтів, доступ до яких дозволяється особам, узятим під варту.

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 797

Новий номер!

  • Звітуємо/сплачуємо податки за І квартал 2024 року
  • Річна звітність загальносистемника: заповнення додатка Ф2

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне