Рассылка новостей
25.01.2022

Онлайн-курси чи репетитор. Що ефективніше в підготовці до ЗНО

Якщо ви плануєте вступати до вищого навчального закладу, обов'язково доведеться складати ЗНО. Тож чим раніше зможете обрати комфортний формат навчання — тим краще. Більшість школярів та їхніх батьків одразу ж відкидають самостійну підготовку: вона вимагає багато дисциплінованості та не завжди ефективна.

Залишається два варіанти: підготовка до ЗНО онлайн на курсах та заняття з репетитором. Сьогодні спробуємо з'ясувати, що ж все-таки ефективніше.

Підготовка з репетитором: “за” і “проти”

Індивідуальні заняття з викладачем допомагають поступово вивчати матеріал, крок за кроком засвоюючи теми. Оскільки репетитор працює з кожним учнем індивідуально, він зможе виявити саме ваші проблемні місця, й визначити, якому матеріалу варто приділити більше уваги.

Тож саме індивідуальний підхід та наявність постійного зворотнього зв'язку можемо назвати основними перевагами такого формату.

Проте є й мінуси. Багато учнів скаржаться, що такі заняття забирають у них багато часу: до 1-1,5 годин. Й ще одним недоліком навчання з репетитором вважають відсутність будь-якої інтерактивності. Мовляв, вчишся, як на уроках в школі, лише однокласників немає.

У чому перевага курсів?

Онлайн-курси з підготовки стали особливо популярними в часи пандемії. Зазвичай, така підготовка — це короткі лекції тривалістю 15-20 хвилин, які поступово розкривають всі потрібні теми.

Й що дуже важливо, лекції на курсах — інтерактивні та збагачені візуальною інформацію. Це допомагає краще засвоювати нові теми.

Проджект-менеджерка навчальної платформи Skileo, Віра Дутканич, зауважує: «Насамперед наша методика навчання на платформі відбувається у три етапи: учневі доступний відеоурок, де анімація та графіка не відпускають увагу користувача до кінця заняття. Після цього користувач ознайомлюється з систематизованим конспектом, а згодом – на нього чекає перевірка знань у тестовому форматі».

А в чаті з викладачем чи на вебінарах можна отримати зворотній зв'язок та поставити питання, які вас цікавлять.

Якщо порівнювати суто за вартістю, то будь-які курси обійдуться батькам значно дешевше, ніж індивідуальні заняття з репетитором.

Ще одна перевага онлайн-курсів в умовах пандемії — це те, що таке навчання є повністю дистанційним. Дітям не доведеться витрачати час на дорогу, а батькам — хвилюватися про те, що дитина захворіє у громадському транспорті.

Підготовка до ЗНО на платформі Skileo

Вагаєтеся, чи підійде вам навчання на курсах? Онлайн-платформа “Скілео” пропонує переглянути перші два уроки з будь-якого предмету — української мови, історії України, географії та біології — а також ознайомитись з робочим кабінетом абсолютно безкоштовно.

Бажаємо скласти тест на максимальний бал!

Количество просмотров: 603

Архив новостей

Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5