Рассылка новостей
11.03.2021

Налаштування контекстної реклами

Без рекламної підтримки важко вивести будь-який проект або бренд в лідери ринку. Саме тому контекстна реклама в Україні як і в інших країнах користується великим попитом. Це та реклама, що ми бачимо, коли отримуємо видачу на наш запит від пошукових систем. Кожна компанія намагається з'явитися на першій сторінці видачі, адже в цьому випадку існує більша вірогідність, що користувач перейде на ваш сайт і можливо здійснить покупку, або іншу дію. Для стартапів контекстна реклама майже єдиний засіб потрапити на першу сторінку.

Налаштування контекстної реклами

Показувати цю рекламу для всіх користувачів дорого, тому потрібно її налаштувати так, щоб її бачила лише цільова аудиторія, а значить потрібно чітко виявити, хто може бути вашими клієнтами і коли і де вони найчастіше користуються інтернетом. Контекстна реклама буває декількох видів:

  • пошукова;
  • ремаркетинг;
  • Google Shopping;
  • об'яви в Gmail;
  • реклама, що демонструється в мобільних додатках.

Оплачується контекстна реклама лише тоді, коли користувач перейде на сайт рекламодавця. Цей маркетинговий інструмент підходить для будь-якого бізнесу і його є можливість запустити навіть при обмеженому бюджеті. Вірно налаштована контекстна реклама дозволяє максимально охопити свою цільову аудиторію, оптимізувати її ефективність. Результат досягається швидко, але після закінчення рекламної компанії, якщо не проводити SEO оптимізацію сайта досягнуті позиції швидко губляться.контекстна реклама

Ефективність контекстної реклами

Така ефективність контекстної реклами обумовлена в першу чергу тим, що її бачать клієнти, налаштовані на пропонований товар або послугу, вони шукають в інтернеті саме їх і якщо якість і ціна їх задовольнить, то існує велика вірогідність, що покупка буде здійснена. Рекламне оголошення повинно максимально точно співпадати з релевантними запитами користувачів. Якщо сайт не оптимізований, в ньому важко розібратися, або переходи відбуваються надто повільно, то клієнт може піти з сайту, так і не знайшовши те, що йому було потрібно. Обов'язково у сайта повинна бути мобільна версія, так як багато потенційних клієнтів зараз користуються для пошуку саме мобільними телефонами, особливо молодь.

Краще замовляти налаштування контекстної реклами і SEO оптимізацію сайта в спеціалізованій компанії, що має фахових спеціалістів з великим досвідом в цих питаннях.

Інформаційна підтримка забезпечена матеріалами сайта компанії Uaateam, що займається інтернет-маркетингом.

Количество просмотров: 815

Архив новостей

Декабрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2