Рассылка новостей
08.10.2019

Хто в Україні здатен робити европейські дороги?

В останні роки українська влада наполегливо декларує амбіційне прагнення до будівництва по всій територій крани автомобільних доріг з сучасним європейським покриттям. Державний та місцеві бюджети готові виділити значну частику наявних коштів на капітальні та поточні ремонти автошляхів. Можновладці в якийсь момент зрозуміли – надалі ігнорувати проблему катастрофічного стану дорожнього покриття в масштабах країни просто небезпечно. Міста та регіони можуть перейти в комерційну та виробничу самоізоляцію, адже перевезення матеріалів та людей по бездоріжжю стає просто невигідним Група компаній автострада може стати еталонним прикладом сучасного дорожньо-ремонтного підприємства, яке здатне взяти на себе втілення великих планів по реконструкції українського дорожнього господарства.

Дороги - це артерії що можуть наповнити кров’ю економку України, але для цього вони мають бути зручними для пересування. Проблема країни криється не стільки в недостачі коштів на ремонт та будівництво доріг, але в неефективності використання тих, що все ж виділялись на протязі всіх років незалежності. Більшість компаній, які виконували ямковий чи капітальній ремонт, оперували ще радянськими методиками проведення робіт та технікою тих же часів. Небагаточисленні приклади залучення до виконання цих робіт німецьких та турецьких дорожників виявляли інший їх недолік – вартість кілометра збудованого автошляху була досить значна по наших українських мірках. Якраз на цій хвилі і зійшла зірка компанії Автострада, яка зуміла створити симбіоз європейського підходу до ремонту дороги та досить зрозумілої для наших реалій вартості робіт.будівництво автостради

Секрет успіху даної групи компаній криється в використанні німецьких технологій на всіх стадіях проведення капітального чи поточного ремонту. Як в процесі виготовлення асфальтової, бетонної чи асфальтобетонної суміші, так і в ході конструювання самої дороги (кількість та склад шарів та їх товщина). До того ж автострадівці використовують парк найсучаснішої спеціалізованої техніки від самих авторитетних в цій галузі виробників, що дозволяє виконувати роботи швидко та з високим рівнем якості. Для того, щоб сучасна техніка не стала безсилою в руках непідготовлених працівників було запроваджено програми навчань, підвищення кваліфікації та залучання кращих в цій галузі спеціалістів. Вирішено тут питання і протидії нехлюйству чи бажанню зекономити безпосередніх виконавців – на всіх стадіях проведення ремонту дороги присутній лабораторний контроль якості.

І тут виникає питання: а яким чином компанії вдається утримувати свої розцінки на прийнятному для замовників рівні? А відповідь проста – Автострада зуміли організувати роботу повного циклу, тобто виконання ремонту тільки власними силами та власними матеріалами. Суміші тут роблять на власних асфальтобетонних завадах, що мають мобільну конструкцію і можуть приїхати на місце виконання робіт. А це зводить до мінімуму витрати на доставку матеріалу для дорожнього покриття від місця його виробництва до місця укладки. До того ж наявність всієї необхідної техніки дозволяє уникнути залучення сторонніх організацій та субпідрядників які можуть стати фактором підвищення вартості ремонту дороги.

Количество просмотров: 1202

Архив новостей

Май 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31