Рассылка новостей
16.11.2019

Великий вибір будматеріалів та інструменту

Коли збираєшся щось відремонтувати чи пофарбувати, то бажаєш знайти інтернет-магазин, де є потрібний асортимент товарів і вигідна ціна на нього. Добре якщо хтось із знайомих порекомендує цей торгівельний заклад, або є багато гарних відгуків про якість товарів, та обслуговування. На сайті kokos.lviv.ua є можливість придбати:

  • лакофарбові матеріали;
  • електроінструмент;
  • будівельну хімію;
  • герметики, піну, клеї;
  • інші інструменти.

Пропонується також грунтовка в великій тарі, що дає змогу отримати нижчу ціну. Для мешканців міста Львова є гарний бонус – безкоштовна доставка по місту при замовленні на суму вищу 1500 гривень. Не потрібно витрачати час на відвідування магазинів, пошук необхідних товарів, та оплату його доставки. Вся продукція оригінальна і сертифікована, тому має відмінну якість.усе для ремонту

Обов’язково перед замовленням потрібно дізнатися про акції, що періодично проводяться на сайті kokos.lviv.ua і дозволяють суттєво економити. На всі запропоновані товари надається детальний опис технічних характеристик, складу, переваг та особливостей застосування. На будь які питання, що виникнуть перед придбанням швидко відповість консультант. Інтернет-магазин також пропонує послугу комп’ютерного підбору кольору.

Будь-яке покриття триматиметься набагато краще, якщо перед його нанесенням поверхню прогрунтувати відповідною ґрунтовкою, яких буває багато видів. Головне зробити вірний вибір, адже для кожної поверхні та лакофарбового покриття існує своя ґрунтовка. Металеву поверхню, особливо іржаву, потрібно ретельно очистити, або фарбувати спеціальними емалями 3 в 1.

В асортименті присутні бітумні матеріали, що застосовуються для гідроізоляції різної поверхні. Вони захистять покрівлю та нижні поверхи від протікання і дозволять економити бо не потрібно буде регулярно робити ремонт в приміщенні.

При використанні будь-яких будівельних матеріалів потрібно ознайомитися з інструкцією по їх використанню. Якщо немає достатніх навичок, то краще доручити виконання робіт кваліфікованому майстру, щоб не довелося все переробляти і ще раз витрачати гроші і час.

Количество просмотров: 121

Архив новостей

Декабрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5