Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
27.10.2023

Види камінів

Дров'яні каміни печі, спеціально розроблені для заміських будинків і котеджів, є інноваційними опалювальними пристроями, що поєднують функції звичайного каміна і печі, забезпечуючи при цьому тривале горіння деревних паливних матеріалів. Порівняно з традиційними дров'яними камінами, вони мають набагато більшу ефективність під час обігріву приміщення і, крім того, надають можливість насолоджуватися мальовничими полум'ям.

На ринку представлено безліч альтернатив для обігріву будинків, і перш ніж ухвалити остаточне рішення щодо конкретної моделі, необхідно ретельно вивчити характеристики кожної з них, щоб відшукати оптимальне рішення, яке задовольнить ваші потреби.

Пристінні та вбудовані

Вбудована піч камін https://romotop-ukraine.com.ua/kaminnye-pechi надає унікальні переваги в плані економії місця, тому що вонп інтегруються безпосередньо в стіну і налаштовуються в процесі виконання будівельних робіт.

Встановлення пристінних конструкцій може здійснюватися як під час будівництва, так і в уже наявному будинку, що вимагає всього лише створення окремого димоходу.

Двосторонні

Двосторонній камін з піччю - це дивовижне рішення для забезпечення затишку і тепла в домі, оскільки він розроблений для обслуговування двох окремих приміщень і надає можливість насолоджуватися полум'ям з обох сторін.

Порівняння характеристик кутових і фронтальних камінів

  1. Кутові каміни ідеально вписуються в дизайн приміщення, надаючи великий кут огляду на вогонь.
  2. Фронтальні каміни вимагають більше місця для встановлення і зустрічаються рідше, проте вони можуть стати привабливим рішенням для просторих приміщень.

Матеріали:

  1. Камінні конструкції з чавуну, вироблені методом лиття на заводі, являють собою вражаючі вироби з високою надійністю. Особливу заслугу заслуговують моделі, обладнані внутрішніми шамотними блоками, що забезпечує довгострокове збереження тепла. Серед переваг чавунних печей-камінів слід виділити їхню відмінну стійкість до впливу корозії.
  2. Каміни https://romotop-ukraine.com.ua/ зі сталі мають просте виготовлення і коштують власникам дешевше. Для установки не потрібна велика система димовідводу, досить плоскої, негорючої поверхні, трохи більшої, ніж сам камін.

Вироби з чавуну вирізняються своєю видатною надійністю, довговічністю і високим ступенем стійкості до корозії, тоді як сталеві печі приваблюють своєю зручною установкою і здатністю швидко розігріватися.

Количество просмотров: 261

Архив новостей

Март 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31