Рассылка новостей
15.11.2019

Зарядні станції для електромобілів

Останнім часом все більш популярними стають електромобілі. Деякі країни наприклад Норвегія, які дуже опікаються екологією, на державному рівні вирішили за декілька років повністю перейти на електромобілі. Українці також розуміють, що за цими автомобілями майбутнє, адже вони тихі і не дають шкідливих викидів. Але недостатня кількість зарядних станцій не дозволяє швидко нарощувати їх кількість. Тому компанія ТОКА вирішила побудувати мережу електрозаправок, щоб володарі електромобілів мали можливість комфортно ними користуватися. Зараз зарядні станції є в великих містах, але їх потрібно набагато більше, щоб мати можливість подорожувати не лише по місту, а також і в інші регіони країни.

Де встановити електрозаправки

Комерційні зарядні станції для електромобілів є можливість встановити в різних місцях, але найкраще це зробити в:

  • супермаркетах;
  • торгово-розважальних центрах;
  • автостоянках;
  • спортивних закладах;
  • АЗС;
  • театри;
  • ресторани.

Тобто найкраще підійдуть майданчики, куди зручно приїхати на автомобілі і якийсь час провести в цьому закладі, щоб не треба було чекати доки зарядка закінчиться, а можливо було розважитися, або виконати якісь свої справи. Власникам цих майданчиків також буде вигідно, адже збільшиться кількість відвідувачів, тому інвестиції в їх встановлення швидко окупляться.зарядні станції Тока

Домашні електрозаправки в Україні

Для мешканців багатоповерхових будинків є можливість встановити зарядки для електромобілів для спільного використання. Це дає можливість економити на нічному тарифі на електроенергію і мати на початок робочого дня повністю заряджений автомобіль. Звичайно потрібно щоб в будинку було кілька власників електромобілів, для кожного з них надається право доступу. Співробітники компанії ТОКА не лише допоможуть підібрати зарядну станцію, але й встановлять та налагодять її, тому експлуатація не викличе складнощів.

Яку електрозаправку встановити

Найкраще встановити середньошвидкісну електрозаправку, тому що високошвидкісна дозволяє використати переваги лише при зарядці на 80%, а далі швидкість значно зменшується при значно більшій вартості заправки. В залежності від кількості користувачів вибирається електрозаправка на один, два або три порти. Роз’яснення по підключенню до електрозаправки, та поповненню рахунку є можливість отримати на сайті компанії ТОКА.

Заряджати електромобіль можливо навіть від звичайної електричної домашньої розетки, але для цього потрібно багато часу.

Количество просмотров: 479

Архив новостей

Июль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2