Меню

Рассылка новостей
13.01.2017

Новини України на Цензорі

Знати основні події державного рівня - це дуже важливий обов’язок сучасного громадянина. Справа в тому, що політичні та соціальні новини надають змогу людині бути усвідомленою, коригувати власну поведінку. Проте слід дуже уважно підходити до вибору ЗМІ, адже деякі джерела надають перекручену інформацію, яка не відповідає дійсності. Нейтральна позиція інформатора, сухі факти - це ідеальний варіант. Сьогодні всі новини України дуже важливі для пересічного громадянина, тому необхідно фільтрувати ЗМІ. У цій статті буде детальний огляд популярного українського сайту “Цензор”.Цензор

Достовірність

Цей параметр можна вважати найважливішим, оскільки факти, що не відповідають дійсності, не тільки не мають сенсу, але й можуть нашкодити читачеві. В Інтернеті дуже багато сайтів, які займаються копіпастом та навіть не перевіряють достовірність фактів. Портал “Цензор” відноситься до тих ЗМІ, які відповідально ставляться до інформування населення. Також слід зауважити, що всі новини очищені від думок журналістів, авторів та політичної агітації.

Актуальність

Це дуже важливий параметр, тому його необхідно обговорити. Даний новинний портал відрізняється тим, що вся інформація є актуальною та дійсно важливою. Адміністрація сайта має власний доступ до новин інформагентств, а не займається переписуванням статей з інших джерел. Саме тому читач отримує найважливішу інформацію дуже швидко.

Цікаві розділи

Сучасному читачеві не завжди цікаво бачити виключно сухі новини, тому на сайті передбачено цікаві розділи. Так, наприклад, можна подивитись на смішні політичні фотошопи, а також почитати актуальні анекдоти, що стосуються різних подій та людей. Окрім статей на сайті є відеролики, які також можуть зацікавити читача.

Зручність

Сайт дуже зручний, має просту навігацію та систему пошуку. Знайти необхідну інформацію може навіть та людина, яка не має досвіду користування ПК. Також слід зауважити, що сайт бездоганно працює на будь-якому комп’ютері та браузері.

Думки

Для створення критичного мислення необхідно дивитись на ситуацію під різними кутами. Саме тому на порталі “Цензор” можна читати політичні блоги різних відомих людей. Така можливість надає змогу створити власну і незалежну думку.

Спілкування

На сайті є цікавий форум, на якому можуть спілкуватись зареєстровані користувачі. Кожна людина має право відкрити власну тему для обговорення, а потім ознайомитись з думками інших людей. Також можна читати вже створені теми та коментарі. Треба зауважити, що адміністрація сайта уважно стежить за правами читачів, тому на порталі є модерація.

Количество просмотров: 697