Уроки для начинающих предпринимателей

Рассылка новостей
29.08.2017

Юридичні послуги для бізнесу: навіщо годувати штатного юриста?!

Бізнес в своїй діяльності дуже часто стикається з вирішенням питань правового характеру. Враховуючи заплутаність та неоднозначність трактування вітчизняні законів, виникає необхідність залучання до робочого процесу професійних юристів. Якщо мова йде про велику компанію, то подібного спеціаліста або цілій відділ вводять в штат. А от бізнес меншого масштабу чи фізична особа-підприємець найчастіше замовляють юридичні послуги «на стороні», бо постійно платити заробітну плату своєму штатному юристу дуже дорого.

Отримувати комплексне юридичне обслуговування комерційного суб’єкта чи ФОПу вигідніше, ніж періодично звертатись до юристів для «разових» консультувань чи вирішеннь правової проблеми. Юридична компанія, яка супроводжує «свій» бізнес-суб’єкт, не може бути заангажованою конкурентами, а її допомога завжди буде своєчасною. До того ж такі юридичні фірми мають великий штат спеціалістів, який дозволяє оперативна вирішувати достатньо різнопланові юридичні питання.Юридична компанія Еквітас Компані

Комплексне юридичне супроводження бізнеса може включати в себе:

  • Повноцінній юридичний аудит діяльності та ступінь її відповідності Закону тієї країні, де вона ведеться.
  • Експертизу договірних, внутрішніх, корпоративних, кадрових, реєстраційних та дозвільних документів на відповідність їх законодавству.
  • Допомогу в отриманні ліцензій та дозволів державних органів.
  • Складання контрактів та договорів чи юридичне супроводження переговорів та угод.
  • Складання позовів та претензій і забезпечення виконання договорених зобов’язань контрагентами.
  • Робота в судових інстанціях з метою захисту інтересів супроводжуваного бізнесу.
  • Оптимізація фінансово-юридичної складові бізнесу та взаємодії з фіскальними органами.
  • Супроводження участі в тендерах, торгах, конкурсах та проведенні закупівлі.
  • Розробку штатного розкладу, внутрішніх положень та договорів в області трудових взаємовідносин.
  • Консультування працівників з особистих правових питань, якщо на те є воля керівництва бізнесу.

Комплексний юридичний супровід бізнесу починається з вибору прийнятної форми взаємовідносин та складання договору міх юридичною компанією та комерційною компанією чи підприємцем. Практика доводить, що фахівці компанії Еквітас Компані в ході першого ж аудиту юридичної складової діяльності суб’єкта бізнесу знаходять цілий ряд потенційних правових небезпек. Це можуть бути неграмотно кладені договори з контрагентами, що в майбутньому погрожує обернутись фінансовими втратами або помилки в оформлені дозвільної документації, що може спровокувати санкції з боку контролюючих органів. Таким чином, юридичний супровід може стати тою парасолькою, яка захистить бізнес від фінансових та репутаційних втрат.

Количество просмотров: 720

Архив новостей

Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30