Уголок потребителя

Рассылка новостей
17.10.2019

Глава держави підписав закони про касові апарати для ФОПів і про "кешбек"

Глава держави підписав закони України № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг», які парламент ухвалив 20 вересня 2019 року.

Вони спрямовані на захист легального бізнесу від недобросовісної конкуренції, виведення з тіньового обігу частки готівкових розрахунків, «сірого» товару, покращення ефективності податкового адміністрування та державного контролю за розрахунковими операціями.

Реалізація положень документів сприятиме підвищенню загального рівня податкової культури та захисту споживачів за рахунок поетапного розширення фіскалізації розрахункових операцій та запровадження інноваційних технологічних рішень у вигляді програмних реєстраторів розрахункових операцій як альтернативи класичним РРО.

Так, функцію програмного РРО зможе виконувати будь-який пристрій (комп’ютер, планшет, смартфон), на який встановлено відповідне програмне забезпечення. При цьому Державна податкова служба України повинна забезпечити програмним рішенням для використання суб'єктом господарювання програмного РРО безкоштовно, а реєстрація програмного РРО здійснюватиметься через електронний кабінет.

Щоб стимулювати споживачів отримувати чеки, законами пропонується запровадити з 1 жовтня 2020 року так званий механізм кешбеку, що передбачає можливість здійснення компенсації покупцеві (споживачеві) 100% вартості придбаних товарів (робіт, послуг) за рахунок частини штрафних санкцій за порушення вимог щодо РРО, застосованих за його скаргою.

Крім того, з 1 січня 2021 року підвищується з 1,5 млн грн до 2,5 млн грн максимальний поріг річного доходу фізичної особи – підприємцяя на спрощеній системі оподаткування, який може відноситися до II групи платників єдиного податку.

Тексти законів поки що не оприлюднені.

https://president.gov.ua  

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

Поделиться:

Комментарии   

# Сергей 13 17.10.2019 20:53
БАНДУ ГЕТЬ!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Лен чик 18.10.2019 00:18
Пусть попробуют продержаться до этого срока! наверное, прийдётся закрываться....идиоты!никто не рискнул,а Зеленский смог!можешь собой гордиться,ты оказался ещё хуже и циничнее
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# na 22.10.2019 15:22
Я думаю что это закономерный шаг, все кричали хотим жить как в Европе,ну, так в чем тогда проблема? там на каждом углу выдают чек, в любой забегаловке. Вы хотите ничего не менять, воровать как раньше, а жить как в Европе? не получится, тогда и чеки как там, и соц ответственность . Это правильно, а иначе зачем все это начинать? нельзя взять продукты для борща, а сварить буябез
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 3727

Уголок потребителя

Новый номер!

  • Изготовление выпечки: можно ли на дому?
  • Единщики будут работать с РРО
  • Новые учетные формы для единщиков
  • Больничные и декретные: неполное время и совместители
  • Уплачивать ли налог за неоформленную землю

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное