Розсилка новин
24.09.2019

Для ФОПів на І групі та фізичних осіб РРО не потрібний

Застосування реєстраторів розрахункових операцій не стосуватиметься фізичних осіб, які продають на ринках власні речі, що були у вжитку, або городину, а також платники єдиного податку на І групі оподаткування. Про це під час брифінгу розповів Голова ДПС Сергій Верланов.

«Фіскалізація для всіх і використання реєстраторів розрахункових операцій для всіх – є міфом. Перша група підприємців, а це переважно підприємці, які торгують на ринках, не будуть використовувати РРО, як і прості люди, які продають городину», – зазначив Сергій Верланов.

Зараз РРО мають застосовувати суб’єкти господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових приладів, що підлягають гарантійному ремонту, продаж лікарських засобів, виробів медичного призначення. З 1 жовтня 2020 року, за словами Сергія Верланова, застосовувати реєстратори розрахункових операцій мають також платники єдиного податку ІІ –IV групи, які здійснюють такі види діяльності: продаж ювелірної продукції, роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах (не на ринках!), ресторани, кафе швидкого обслуговування, турагентства, готелі.

Обов’язковим використання РРО для платників єдиного податку ІІ – IVгруп оподаткування стане з 1 січня 2021 року.

Сергій Верланов також повідомив, що з 1 січня 2021 року піднімається граничний обсяг доходів платників єдиного податку ІІ групи з 1,5 млн грн до 2,5 млн грн. Такі зміни фактично полегшать діяльність підприємцям-«спрощенцям».

Державна податкова служба України

газета Приватний підприємець

Поделиться:

Comments   

# Igor 2019-09-24 21:07
Я простой предприниматель, с небольшим семейным бизнесом в пределах 1 млн грн. Я реально знаю как работать с кассовым аппаратом в условиях совершенно НЕ реформированной налоговой. Я боюсь не самого РРО, но тех последствий, которое несет за собой этот преждевременный закон, тех больших трат и огромных штрафов от налоговой, которой только скажи ФАС и она с удовольствием весь малый бизнес уничтожит. Поэтому если Южанина действительно приостановила принятие этого закона, ТО Я СКАЖУ ЕЙ БОЛЬШОЕ СПАСИБО! Не ко времени этот закон, закройте офшоры, перекройте контрабанду на границе, не давайте супермаркетам работать через предпринимателей - короче займитесь олигархами, а малый бизнес, который якобы не доплачивает в бюджет 2-3 млрд грн, должен потратить на РРО 20млрд грн, чтоб опять же купить у олигархов эти РРО. Сотношение бредовое, согласитесь!
Reply | Reply with quote | Quote
Количество просмотров: 2914

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новий випуск газети!

  • Ціна помилки
  • Новий розмір МЗП: наслідки
  • Як поскаржитися бізнес-омбудсменові
  • Адмінштрафи та карантин
  • Мотивація в бізнесі: почни із себе

 Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне