Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Розсилка новин
21.12.2023

За видачу фіскальних чеків невстановленого зразка мільйонні штрафи

Майже 14 мільйонів гривень штрафних санкцій за порушення норм податкового законодавства, а саме за видачу розрахункових документів невстановленого зразка, застосовано до суб’єкта господарювання під час фактичних перевірок чотирьох супермаркетів, які перебувають в його власності. Також на осіб, що проводили розрахункові операції з видачею розрахункових документів не встановленого зразка, складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.1551 КУпАП.

Окрім того, податківці виявили в згаданих закладах торгівлі використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин. Тож матеріали фактичних перевірок надіслано до управління Держпраці для розгляду та вжиття заходів.

Головне управління ДПС в Івано-Франківській області наголошує на необхідності дотримання суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства при проведенні розрахунків з споживачами, а також закликає платників податків до належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками та прозорого ведення бізнесу.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 658

Новий номер!

  • Звітуємо/сплачуємо податки за І квартал 2024 року
  • Річна звітність загальносистемника: заповнення додатка Ф2

Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне