Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Розсилка новин
26.01.2024

Платників єдиного податку переведуть на загальну систему оподаткування – Гетманцев

В Україні мають намір реформувати систему оподаткування для бізнесу. Йдеться передусім про збільшення ліміту річного доходу для фізосіб-підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Про це сказав голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Депутат пояснив: систему єдиного податку потрібно оновити, оскільки вона не підтримує бізнес, а навпаки - дає змогу підприємцям ухилятися від оподаткування. Чинні ліміти, затверджені на сьогоднішній день у законодавстві для ФОП-єдинників, доцільно збільшити, проте з наступним реформуванням єдиного податку.

Які конкретно відбудуться зміни і коли їх почнуть впроваджувати, Данило Гетманцев не повідомив. Водночас він повідомив, що за основу реформи візьмуть польську систему оподаткування, а згодом усі будуть переведені на звичайну систему оподаткування протягом трьох років після скасування воєнного стану в Україні.

Гетманцев вказав, що ці умови прописані в урядовій Нацстратегії доходів: «Там більший ліміт — 2 млн євро (близько 81,5 млн грн). Але й різні ставки оподаткування: передбачається одна група для платників єдиного податку, а не три. А також різні ставки оподаткування - залежно від здійснюваної діяльності».

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 63791

Новий номер!

  • Звітуємо/сплачуємо податки за І квартал 2024 року
  • Річна звітність загальносистемника: заповнення додатка Ф2

Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне