Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Розсилка новин
16.04.2022

Компанія TradeMasterGroup відновила онлайн програми з удосконалення кваліфікації та надає 50% знижки українським компаніям

Інформаційний партнер газета «Приватний підприємець»


Наразі економіка держави потребує підтримки бізнесу та максимальної активізації усіх можливих сфер діяльності задля забезпечення стабільного наповнення держбюджету та належного фінансування Збройних Сил України, благодійних та волонтерських організацій.
Компанія TradeMasterGroup вже 13 років є лідером в Україні в організації та проведенні масштабних конференцій для бізнесу, курсів і програм підвищення кваліфікації для підприємців, бізнесменів та співробітників компаній. Після короткої перерви роботу TradeMasterGroup відновлено та відтепер українським клієнтам надається знижка 50% на всі заходи. 10% від надходжень перераховується на потреби Збройних Сил України, підтримку волонтерських, благодійних організацій, а також родинам, які евакуювалися з регіонів бойових дій. Також спільно з Клубом ефективних коучів
YouCoach компанія TradeMasterGroup реалізовує Благодійний проєкт, який вже зібрав понад 600 учасників для підтримки бізнесу України, щоб допомогти нашій країні ще й у перемозі на економічному фронті.

“Розуміючи, що навчання та саморозвиток сприяють стабілізації психологічного стану людей, що наразі дуже актуально, ми швидко відновили роботу компанії, зокрема, Тренінгового центру TradeMaster. Процеси пізнання нового і систематизації вже набутих знань та навичок дають людині відчуття прогресу, розвитку, впевненості у майбутньому та контролю за ситуацією у часи нестабільності. Крім того, допомагають залишатися морально стійкими, переживати важкі події, що відбуваються у країні та стійко сприймати інформаційні деструктивні потоки.
Наші курси та програми – це повне заглиблення в тему, висока концентрація практичних кейсів, сучасний підхід, найкращі тренери, досвід яких вже впроваджений провідними компаніями українського ринку, та підтверджений відгуками наших учасників.”
- зазначив директор компанії TradeMasterGroup Павло Степаненко.

У розділі “Тренінги” на сайті компанії оновлено інформацію про онлайн програми на актуальні теми щодо ефективного ведення бізнесу в умовах сьогодення, зокрема зі:
- складської логістики;
- управління товарними запасами;
- прогнозування попиту і закупівель;
- перезавантаження бізнесу та команди в умовах обмежених можливостей;
- трейд-маркетингу;
- мерчандайзингу та ін.
Обираючи програму, учасники автоматично долучаються до благодійної діяльності та роблять свій важливий внесок у підтримку Збройних Сил України, волонтерських рухів та у подальший розвиток нашої країни.

Запрошуємо до участі та співпраці!

Слава Україні!

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 2218

Ми на Facebook

Популярне