Розсилка новин
27.01.2022

Які свята чекають нас у 2022 році

Великдень свято, що кожного року відзначається в різні дати, тому багатьох людей цікавить коли Великдень у 2022 році. На свято завжди припадає не менше ніж три дні, а інколи і більше. Дехто планує в ці весняні дні їхати до родичів, або у відпустку. Потрібно замовити тур чи квитки, а для цього потрібна точна дата. Щоб зрозуміти як вона визначається і чому так відрізняється рік від року потрібно знати, що Великдень відзначається в перший вихідний день після повного місяця, що настає після весняного рівнодення. Таким чином в 2022 році святкувати Великдень православні будуть 24 квітня.

Але до Великодня нас чекає перший весняний місяць і свята та вихідні в березні. Найочікуванішим з них для всіх жінок є 8 березня і святкуватимемо ми його 4 дні, так що є можливість поїхати кудись, або піти в гості і поздоровити своїх рідних і близьких. Зараз існує також велика кількість інших свят кожен день, тому завжди можливо знайти чому порадіти і з чим поздоровити друзів і знайомих. Про це детальніше дізнатися в матеріалах за посиланням.

На порталі ONLINE.UA публікується багато цікавих і корисних матеріалів, а саме:

  • новини;
  • курси валют;
  • погода;
  • програма телепередач і таке інше.

календарТут ви зможете дізнатися про секрети тайм-менеджменту і навчитися планувати свій час, щоб його вистачало на все. У кожного з нас бувають важкі часи, які потрібно пережити і з честю подолати. На сайті наводяться поради, як діяти в тому чи іншому випадку, щоб не впасти в депресію, проаналізувати ситуацію, зробити правильні висновки. Не можна впадати в розпач, а потрібно вірити в майбутнє і намагатися його досягти якомога швидше. Планування бюджету, вміння розподілити його на всі потреби, створення накопичувань на великі трати, або важкі часи - про все це теж є можливість дізнатися на порталі.

Як провести вільний час, які книжки рекомендується прочитати, щоб по-іншому подивитися на якісь історичні події в житті свого народу, або розважитися? Тут ви зможете дізнатися про страви національних кухонь народів світу, які припадуть вам до смаку і дозволять краще зрозуміти людей, що мешкають там. Поради на будь-який випадок допоможуть завжди гарно виглядати, навести лад в своїй оселі, в стосунках з різними людьми, а також краще розібратися в самому собі. А ще ви дізнаєтесь про народні звичаї, про відзначання різних свят, що рекомендується робити в релігійні свята, а що краще залишити на потім.

Количество просмотров: 542

Архів новин

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5