Розсилка новин
03.01.2019

У Дніпрі з 2019 року нові ставки на орендну плату фізособам

Газета «Приватний підприємець»

Згідно з пп. 170.1.2 ст. 170 Податкового кодексу України підприємець-орендар є податковим агентом фізичної особи – орендодавця під час нарахування доходу від надання в оренду об'єктів нерухомості.

Об'єкт оподаткування визначається відповідно до розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не може бути меншим від мінімальної суми орендного платежу за повний або неповний місяць оренди. Мінімальна сума орендного платежу залежить від мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості, яка встановлюється органами місцевого самоврядування за місцем розташування нерухомості. Така мінімальна вартість орендної плати має бути встановлена й оприлюднена до початку звітного року.

Рішенням Дніпропетровської міськради від 19.12.2018 р. № 5/39 затверджено мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на 2019 рік залежно від функціонального використання й місця розташування об'єкта оренди. Зазначене рішення набрало чинності 01.01.2019 р.

Вкладка

Рішення Дніпропетровської міськради від 19.12.2018 р. № 5/39

В Днепре с 2018 года новые ставки на арендную плату физлицам

Поделиться:

Количество просмотров: 7894

Уголок потребителя

Новий випуск газети!

  • Нові вимоги до органічних продуктів
  • ФОП та розваги: що можна на ЄП
  • Лікарняні виплати для ФОП
  • Перевезення пального: чи потрібна реєстрація в СЕАРП
  • Як заперечити податковій

 Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне