Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Розсилка новин
24.10.2019

Гірке зізнання від Александри Кужель

Три скажених принтера. Аналіз законодавчих ініціатив монобільшості.

Гірке зізнання від Александра Кужель: "Я очолюю експертну раду фракції, і читаю всі законопроєкти, що реєструються у Верховній Раді. І я поділила всі законодавчі ініціативи монобільшості на три великих блоки, три скажених принтера:

Перший скажений принтер – це проєкти, які генерують транснаціональні компанії та структури грантоїдів. Це проєкти, прямо спрямовані на знищення України. Це – впровадження дикого ринку землі, розпродаж за копійки стратегічних підприємств, ГТС, знищення малого та середнього бізнесу як соціальної бази для демократії, закон про концесію. Це ті проєкти, що у випадку їх прийняття зроблять демонтаж держави незворотнім.

Другий принтер – ініціативи, що руйнують Конституційний лад в Україні. Нагадую, що у нас поки ще парламентсько-президентська республіка. Тому всі закони, що спрямовані на перетворення депутатів на слухняних тупих кнопкодавів , готують підґрунтя для диктатури.

Третій принтер - це той, що видає законопроєкти при повній відсутності навіть натяку на стратегію, що при відсутності належної комунікації між депутатами монобільшості призводить до законодавчого хаосу положення законів суперечать один одному та є містять взаємовиключні законодавчі новели.

- МИ втрачаємо статусність країни, і це буде неможливо відновити. Виборець голосує не серцем, а біллю, зубожінням та злиднями, помноженими на віру, що щось зміниться. Часу обмаль, невідворотні процеси демонтажу державності набирають обертів!"

https://blog.liga.net

Поделиться:

Количество просмотров: 4043

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новий випуск газети!

  • Відпускна пора – 2020
  • Нові реєстраційні форми: вивчаємо зміни
  • Що змінилося в адмініструванні ПДФО
  • Куріння в ресторані: про заборони й суперечності
  • Витрати на вантажні авто: відображати можна

 Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне