Розсилка новин
X Банковский Бизнес-Форум «ФИНАНСОВЫЕ И ЦИФРОВЫЕ ЭКОСИСТЕМЫ ДЛЯ МСБ. Update 2020»

11.03.2019

Про розрахунки за QR-кодом та РРО, нарахування ЄСВ, виробництво палива з відходів

14 березня виходить друком «Приватний підприємець» № 5.

Одна з його статей висвітлює такий інноваційний платіжний сервіс, як QR-кодування у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг (що таке QR-код, які переваги він дає покупцям і продавцям, чи застосовується в цьому разі РРО).

Окрему статтю присвячено темі оформлення вивісок та зовнішньої реклами. Щодо них існують певні правила, яких потрібно дотримуватися. Ви дізнаєтеся: що таке вивіска й чим вона відрізняється від реклами; що таке дизайн-код; які основні вимоги до розміщення вивісок та зовнішньої реклами; що робити, коли вартість реклами встановити не можна.

Підприємцям, які планують здійснювати виробництво палива з відходів, адресуємо консультацію, у якій розповімо про нюанси ліцензування цього виду діяльності, добір КВЕД, сплату податків.

Для роботодавців підготовлено публікацію, у якій нагадаємо правила нарахування ЄСВ на різні види виплат і закріпимо їх на прикладах.

Приділимо увагу й темі трудових та цивільно-правових договорів, а саме: особливості запровадження матеріальної відповідальності в договорах, які укладає підприємець у межах трудових і нетрудових відносин.

На сторінках газети продовжуємо знайомити читачів із реальними прикладами того, як рада бізнес-омбудсмена допомагає вирішувати проблеми підприємців.

Поделиться:

Количество просмотров: 1356

Новий випуск газети!

  • Розрахункові документи для РРО: що змінилося?
  • Уся річ – у датах: про останній день дії ліцензії
  • Лікарняні виплати працівникам – 2020
  • Складаємо договір ФОП-бухгалтера з підприємством
  • Трудовий штраф: а якщо знятися з реєстрації?

 Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне