Уголок потребителя

Розсилка новин
11.03.2019

Про розрахунки за QR-кодом та РРО, нарахування ЄСВ, виробництво палива з відходів

14 березня виходить друком «Приватний підприємець» № 5.

Одна з його статей висвітлює такий інноваційний платіжний сервіс, як QR-кодування у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг (що таке QR-код, які переваги він дає покупцям і продавцям, чи застосовується в цьому разі РРО).

Окрему статтю присвячено темі оформлення вивісок та зовнішньої реклами. Щодо них існують певні правила, яких потрібно дотримуватися. Ви дізнаєтеся: що таке вивіска й чим вона відрізняється від реклами; що таке дизайн-код; які основні вимоги до розміщення вивісок та зовнішньої реклами; що робити, коли вартість реклами встановити не можна.

Підприємцям, які планують здійснювати виробництво палива з відходів, адресуємо консультацію, у якій розповімо про нюанси ліцензування цього виду діяльності, добір КВЕД, сплату податків.

Для роботодавців підготовлено публікацію, у якій нагадаємо правила нарахування ЄСВ на різні види виплат і закріпимо їх на прикладах.

Приділимо увагу й темі трудових та цивільно-правових договорів, а саме: особливості запровадження матеріальної відповідальності в договорах, які укладає підприємець у межах трудових і нетрудових відносин.

На сторінках газети продовжуємо знайомити читачів із реальними прикладами того, як рада бізнес-омбудсмена допомагає вирішувати проблеми підприємців.

Поделиться:

Количество просмотров: 931

Новий випуск газети!

  • Бартер у ФОП: особливості обліку
  • Читаємо етикетку по-новому
  • Чи врятує єдинника від РРО закриття й повторна реєстрація
  • Єдинник: утримання приміщення та ПДВ
  • Податок на нерухомість для ФОП – 2019: особливості сплати

 Детальніше...

SME Battle

Ми на Facebook

Популярне