Передплата на газету Приватний підприємець на 2025 рік

23.12.2019

Про заповнення звіту з ЄСВ та декларації з турзбору, нововведення в роботі з платіжними картами

26 грудня виходить друком «Приватний підприємець» № 24. Окремі його сторінки присвячено звітності.

Так, не пізніше ніж 10 лютого 2020 року підприємці, незалежно від обраної системи оподаткування та від того, отримували вони чи ні 2019 року дохід, за підсумками цього року мають подати звіт із ЄСВ. На прикладах покажемо, як підготувати звітність, наведемо зразки заповнених бланків.

Тим, хто зайнятий у туристичному бізнесі, розповімо про особливості заповнення декларації з турзбору.

З 10 грудня 2019 року діють осучаснені правила роботи з електронними платіжними засобами. З'ясуємо, що ж нового сталося?

Тим, хто провадить зовнішньоекономічну діяльність, адресуємо статтю про зміни в правилах Інкотермс.

Ознайомимо читачів і з перспективою трудового законодавства. Адже 2020 року планується запровадити новий Трудовий кодекс, а також перейти на облік трудової діяльності працівника в електронній формі.

А тому, хто досяг високого професійного рівня, роз'яснимо, як організувати навчальні курси, зокрема кулінарні.

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 2555

Новий номер!

  • ФОП припинив діяльність: чи обов’язкова перевірка і коли її чекати
  • ФОП-єдинник помилився під час розрахунку ВЗ: заповнюємо уточнюючу декларацію

Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне