Уголок потребителя

Розсилка новин
04.08.2021

Звітність та сплата ЄСВ у разі зміни ФОП-загальносистемником місцезнаходження

Подання звітностіз ЄСВ та його сплата здійснюються за новим місцезнаходженням

Газета «Приватний підприємець»

До якого органу контролю подається звітність та сплачується ЄСВ у разі зміни ФОП-загальносистемником протягом бюджетного року місцезнаходження, пов'язаної зі зміною адміністративного району, роз’яснюється в Базі знань, категорія 201.06.

Якщо страхувальник у звітному періоді змінює місцезнаходження або місце проживання, що пов'язано зі зміною адміністративно-територіальної одиниці, звіт щодо сум нарахованого ЄСВ за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) подається до органу контролю, що відповідає новому місцезнаходженню (місцю проживання) (п. 8 р. III Порядку, затвердженогонаказом Мінфіну від 14.04.2015 р.№ 435).

Дані про взяття платника на облік в органі контролю за новим місцезнаходженням (місцем проживання) передаються до ЄДР у день взяття на облік. Відомості, які містяться в ЄДР, є відкритими й загальнодоступними та надаються у формі витягу з ЄДР.

ДПС рекомендує на дату подання звітності та сплати ЄСВ перевірити інформацію щодо місця обліку.

Отже, у разі зміни ФОП-загальносистемником протягом бюджетного року місцезнаходження, щoпов'язано зі зміною адміністративного району, звітність про суми нарахованого ЄСВ подається та сплачується цей внесокдо органу контролю, що відповідає новому місцезнаходженню (місцю проживання).

http://chp.com.ua/vazhno-znat/item/72215-kalendar-obshchesistemshchika-2021

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 1014

Новий примірник газети!

  • Перевірки карантинних обмежень
  • Пенсійна реформа: до чого готуватися
  • Податкова знижка за витратами 2020 року
  • Зміна системи оподаткування – 2022
  • Онлайн-послуги в єдинника: РРО, підтвердні документи

 Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне