Передплата на газету Приватний підприємець на 2025 рік

20.02.2023

«Приватний підприємець» про: зміни в реєстрації ПН/РК, нові правила військового обліку, нюанси проведення банкетів

Вийшов у світ електронний випуск «Приватного підприємця» за 13–19 лютого, який проінформує читачів про важливі новації в законодавстві, зокрема про: нові форми податкової накладної та податкової звітності з ПДВ; урегулювання питання вирубування лісів на ділянках, призначених не для лісового господарства; розширення програми компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних; спрощення імпорту товарів військового призначення; запровадження е-рецепта на всі рецептурні препарати.

Окрему увагу зосередимо на змінах, які торкнулися питань реєстрації податкових накладних і які діятимуть на період воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення.

Зупинимося й на питаннях, пов’язаних із запровадженням нових правил військового обліку.

А тим підприємцям, які організовують банкети в суборендованому приміщенні й для цього закуповують продукти та запрошують кухарів (найманих працівників немає), розкажемо, чи потрібно укладати із цими кухарями якісь договори й чи використовувати РРО.

На сторінках тижневика також читачів ознайомимо з важливими роз’ясненнями:

  • ДПС про те, що обов'язок використовувати платіжний термінал не залежить від наявності РРО;
  • ПФУ про те, коли чекати коштів, якщо в особистому кабінеті статус лікарняного «готово до сплати»;
  • Держпраці про: надання додаткової відпустки учасникам бойових дій під час воєнного стану; виконання своїх посадових обов’язків у період повітряної тривоги; переведення працівника на іншу роботу без його згоди та ін.

Отож читаймо, працюймо й перемагаймо!

 

 

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 1204

Новий номер!

  • Як підприємець на спрощеній системі оподаткування має правильно оформити повернення товару?
  • Звільнення мобілізованого працівника: що потрібно знати

Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне