У «Приватному підприємцеві» за 5–11 червня передусім проінформуємо вас про зміни в законодавчій сфері, а саме про: зміни щодо нотаріальних та реєстраційних дій у разі набуття прав на землю; відновлення звільнення від оподаткування ПДВ трансформаторів, інверторів, генераторів; процедуру супроводження автомобільного транспортного засобу, що має ознаки порушення нормативів вагових або габаритних параметрів; тимчасове обмеження експорту цукру з України; зміни порядку обчислення середньої зарплати для розрахунку виплат за соцстрахуванням та про інше.
Актуальною на сьогодні є тема скасування можливості для ФОП бути єдинниками 3-ї групи зі сплатою єдиного податку за ставкою 2% від суми доходу. Тож роз’яснимо низку питань, які виникають у зв’язку із цим.
В одній із публікацій розглянемо й таке питання: чи можна повернути борг, якщо минуло понад три роки, чи не суперечить це законодавству?
Також з’ясуємо, чи повинен застосовувати РРО/ПРРО підприємець – єдинник другої групи, який здійснює роздрібну торгівлю кормами та продуктами харчування на території села.
Зосередимо увагу й на питанні використання ФОП власного житла як офіс (форма № 20-ОПП, податок на нерухомість).
До уваги читачів і консультації на важливі теми від ПФУ, Держпраці та Державного центру зайнятості.
Отож читаймо, працюймо й перемагаймо!